ШАПКА ДЛЯ БЕГА UNDER ARMOR УНИСЕКС THERMOACTIVE STORM UA ТРЕНИРОВОЧНАЯ ШАПКА
Товар
4 266 ₽
4 659 ₽
-8%
- 2 раза купили
- 0 оценка
- 20 осталось
- 0 отзывов
Доставка
Характеристики
Артикул
16497793424
Identyfikator produktu
16497793424
Состояние
Новый
Rodzaj
beanie
Kolekcja
2024
Właściwości
odprowadzające wilgoć
Stan opakowania
oryginalne
Materiał dominujący
akryl
Описание
CZAPKA DO BIEGANIA UNDER ARMOUR UNISEKS TRENINGOWA TERMOAKTYWNA STORM UA
OPIS PRODUKTU
- Wnętrze jest ciepłe i miękkie, a strona zewnętrzna chroni przed deszczem i śniegiem.
- Technologia UA Storm odpycha wodę, nie tracąc przy tym oddychalności
- Dwuwarstwowy materiał z wyjątkowo ciepłym, szczotkowanym wnętrzem i gładką, szybkoschnącą powierzchnią zewnętrzną
- Odblaskowe logo dla dodatkowej widoczności podczas biegów przy słabym oświetleniu
Technologie:
UA STORM to wielowarstwowy system ochrony przed wodą i wiatrem. To rewolucyjna technologia, dzięki której możesz trenować w każdych warunkach bez względu na pogodę. Produkty z technologią UA Strom wykorzystują hydrofobową, oddychającą powłokę DWR, która nie wchłania wody.
Гарантии
Гарантии
Мы работаем по договору оферты и предоставляем все необходимые документы.
Лёгкий возврат
Если товар не подошёл или не соответсвует описанию, мы поможем вернуть его.
Безопасная оплата
Банковской картой, электронными деньгами, наличными в офисе или на расчётный счёт.